Fiskars 137552

Šírka
75 mm

• , zakúpené v Landema.sk

dostatočne veľké, na malú násadu

Bol posledný kus na sklade. Ale nikde som sa nedozvedel ze je poškodený nikto ma nekontaktoval a kvôli tomuto poškodenému kusu blokoval dodanie celej dodávky. Až ked som sa zaujímal prečo tovar nebol vydodany dostal som info ze tento artikel je poškodený následne som ho zrušil z objednavky a objednávka ostatných artiklom uz bola bez problémov. Pozor VYROBENÉ V POLSKU TAKZE ZABUDNITE NA 100% KVALITU FISKARS !!!

Dĺžka
275 mm
215 g
Šírka
75 mm

Fiskars QuikFit ™ predstavuje sortiment záhradného náradia s vymeniteľnými hlavicami a rukoväťami, určený pre rozličné záhradnícke úkony. Fiskars QuikFit ™ ponúka bezpečné a inteligentné riešenia najmä tam, kde potrebujete väčší dosah. Umožňuje efektívne čistenie trávnika a dvora a ponúka chytré riešenie pre kultivačné práce. Unikátny automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFitTM sa stal víťazom ocenenie Red Dot Award: Product Design 2010.

Ak by ste na záhrade radi zastali viac práce, ale používali pri tom menej náradia, náš systém QuikFit s výmennými hlavami je pre vás ideálna voľba. Ponúka čističe odkvapov, kultivátory, hrable na sneh, kefy a ďalšie špeciálne nástroje, s ktorými zvládnete kompletnú údržbu záhrady. Vďaka univerzálnemu adaptéru navyše jednotlivé súčasti môžete kombinovať s nástrojmi z iných systémov s výmennými hlavami. Stačí zacvaknúť a máte náradie, ktoré práve potrebujete.

Click & Grow (Nasadiť a pestovať)

V rade Click & Grow ponúka systém QuikFit ™ Fiskars jednoduchá a flexibilné riešenie pre pestovanie zeleniny a kvetín na Vašej záhrade, chalupe, alebo mestské záhradke. Jedinečný, priestorovo úsporný systém, v ktorom môže byť jedna násada použitá pre niekoľko nářaďových nadstavcov.

K presádzanie, kultiváciu a odstraňovanie burín borovicové oceľ

Odporúčané násady: násada QuikFitTM S (1000663 | 136012) násada QuikFitTM M (1000664 | 136022)

Na sklade • Viac variantov2,9 €93 % • 3 255 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,99 €98 % • 7 497 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Landema.sk